badania i rozwój

 

Od projektowania i rozwoju pierwotnego głębokiego perkusyjnego masażeru mięśni w 1974 roku, Thumper Massager Inc. nadal jest branżowym liderem w rozwoju nowych produktów dla masażery terapeutycznych. W 1995 roku Thumper Massager zaprojektował pierwszy perkusyjny masażer do indywidualnego użytku. W 1999 roku Thumper masażer zaprojektował i wprowadził do obrotu pierwszy do stóp i dolnej części ciała perkusyjny masażer. W 2001 Thumper Massager zaprojektował pierwszy Equine perkusyjny masażer, specjalnie zaprojektowany do użytku na koniach. W 2008 Thumper Massager zaprojektował swój pierwszy ręczny masażer, stworzony specjalnie dla użytkowników domowych. To nowe urządzenie będzie idealne dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia i chcą korzystać z masażu, aby pomóc ich mięśni odzyskać szybko z ćwiczeń lub pracy.

Thumper Masażer posiada kilka patentów, Kanady i Stanów Zjednoczonych, i posiada wiele zarejestrowanych znaków towarowych na całym świecie. Ponad 30 lat inwestycji w badania i rozwój w utrzymałe marki Thumper® jako uznany lider w branży masażerów elektrycznych. Wszystkie inicjatywy badawcze i rozwojowe prowadzone są w Kanadzie, zarządzane za pośrednictwem naszej siedziby, która znajduje się w Markham, Ontario. Wszystkie produkty są testowane i oceniane przez komisję profesjonalnych praktyków i ekspertów detalicznych od fazy koncepcyjnej, poprzez prototypowanie i wykończenie kosmetyczne.

 

Thumper Massager Inc. poświęcony jest projektowaniu i produkowaniu, które pomagają ludziom czuć się dobrze. W związku z tym, jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia naszej istniejącej linii produktów oraz poszerzyć naszą linię produktów, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Firma przeznacza znaczną część swojego budżetu na prace badawczo-rozwojowe, średnio równa 5% przychodów. Wierzymy, że ta akcja będzie najlepiej służyć naszym klientom poprzez zapewnienie dotyku na nasze dobre produkty, aby być najlepszym w tej branży.