o nas

Thumper® projektuje, produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości profesjonalny sprzęt do masażu i tylne podpory. Każdy produkt jest pomysłowo zaprojektowany i starannie wyprodukowany w Kanadzie. Ponad milion zadowolonych użytkowników korzysta Thumper Masażery, czują się dobrze i pozostają aktywni. Wszystkie produkty Thumper doskonale pasują do odzyskania mocnego zdrowia i do aktywnego trybu życia.

W ramach naszych serii masażerów mamy sześć różnych jednostek, Pro Thumper Maxi Pro, Thumper Mini Pro, Thumper Sport, Thumper Versa Pro, Thumper Equine Pro, i Thumper Verve. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś do użytku profesjonalnego lub domowego, mamy wszystko dla różnych potrzeb.

W 2019 r. Wprowadziliśmy Lithium8. Masażer Lithium8 jest pierwszym masażerem serii Thumper zasilanym przez baterię oraz jedynym w swoim rodzaju masażerem opukowym. Następnie w 2021 roku wprowadziliśmy na rynek Lithium2!

nasza historia

Poprzez badania i rozwój prowadzony przez Toronto, kręgarz Lyman Johnson przy pomocy inżynierów mechaników z Magna International Inc. Thumper® zaprojektował i opatentował Vibrotoner, pierwszy masażer z głęboką perkusją w mięśni w 1974 roku. Ten pierwszy perkusyjny Masażer został zaprojektowany specjalnie w celu zwolnić naprężenie w mięśni u pacjenta przed korekcją chiropraktyki.

Przez lata rozwoju produktu i ciągłego doskonalenia, ten pierwszy masażer został rozwinięty do Maxi Pro Masażeru. Ta model jest najczęściej używana przez kręgarzy na swoich pacjentach na całym świecie. Z 1974 roku Thumper kontynuuje promowanie wolnego od narkotyków zdrowego trybu życia poprzez oferowanie produktów, które pomagają ludziom pozostać aktywnymi.

Obecnie większość naszych masażery są przeznaczone do samodzielnego użytku, więc ludzie mogą czerpać korzyści z profesjonalnego leczenia w domu. Jeżeli jesteś konkurencyjnym sportowcem i chcesz szybko odzyskać swoje mięsnie od agresywnego codziennego treningu, lub dla użytkowników domowych, którzy chcą po prostu uspokoić bóle mięśni i uwolnić stres po ciężkim dniu w pracy, Thumper ma tylko odpowiedni produkt dla Ciebie.

W 2011 Thumper wprowadziła linię aktywnych podpórki pod plecy. Te podpórki pod plecy są unikalne w tym, że można je dostosować do każdej osoby. Wsparcie lędźwiowe można regulować w pionie, aby zmieścić się tuż za łukiem w dolnej części pleców i mogą być regulowane na zewnątrz w celu zapewnienia odpowiedniej ilości wsparcia indywidualnych potrzeb. Nasze podpórki pod plecy są w dwóch wersjach. Mocowany model jest idealnym do krzeseł biurowych i foteli samochodowych. Przenośny model można zabrać ze sobą do samolotu, pociągu lub samochodu.

Wszystkie produkty “Thumper” są projektowane i produkowane w Kanadzie w najwyższym stopniu jakości i są objęte dwuletnią gwarancją.

Thumper Massager Made in Canada About Us