equine profesjonalny Masażer (Equine Pro)

Opierając się na konstrukcji i cechach Maxi Pro masażera, Equine Profesjonalny Masażer zapewnia jeszcze większą moc i wytrzymałość, dzięki czemu może być używany na koniach. Niezależnie od tego czy jeździsz na pokaz koni, skoczysz na konie lub jeśli trenujesz koni wyścigowych, Equine Pro jest jedynym masażerem w stanie poprawić ogólną wydajność konia.

 

Thumper został wykorzystany z niezwykłym sukcesem na koniach wyścigowych, hunterach / skoczkach, podczas rodeo i jazdy konnej, ujeżdżeniu, na wszechstronnym konkursie konia wierzchowego (WKKW), profesjonalnych cuttingowych koniach, kucykach polo, koniach pociągowych i zespołach Chuck Wagon. Nawet jeśli twój koń nie jest sportowcem, Thumper jest idealny dla koni, które nie otrzymują wystarczającej ilości wysiłku fizycznego lub tych, których po prostu trzeba trochę odprężyć. Co więcej, jest bardzo skuteczny w celu ułatwienia poród u klaczy.

Equine Profesjonalny Masażer jest również idealny dla koni podczas treningu, konkurencji, wyzdrowienia od urazy i tych, które są nerwowe lub „spałe”. Thumper łagodzi bóle mięśni i poprawia ogólną sprawność fizyczną koni. Twój koń będzie cieszyć się podczas masażu i ty i twój koń skorzysta z wyników.

 

Obszary pokazane po prawej stronie są pierwszymi do zmęczenia konia podczas wytężonej aktywności i są źródłem większości problemów kulawizny. Większość urazów u koni są wynikiem powtarzającego się stresu i nadmiernego używania. Sprawny fizycznie koń ma bardzo mocne i napięte mięśnie, które naturalnie wytwarzają ekstremalną odporność. Utrzymanie tych mięśni w stanie zrelaksowanym i swobodne działanie pozwoli twojemu koniu występować w najlepszym wydaniu. Codzienny plan pielęgnacji obejmuje masaże Thumper, które zapobieże urazy mięśniowe od początku. To pozwoli koniu ożywić się i wykonywać pracę w pełnym zakresie.

Cechy/Zalety

 • Znaczna część masażu jest idealna dla koni, które mają duże grupy mięśniowe. Masaż poprawia krążenie i odżywienie stawów i przyspiesza eliminację szkodliwych osadów. To pomaga zmniejszyć stan zapalny, obrzęk stawów i w ten sposób łagodzi ból.
 • Działanie tapotement Thumper wysyła energię w głąb warstwy powięzi, zwiększając ukrwienie i odżywienie do mięśni, które pomaga uniknąć gromadzenia się szkodliwych produktów, wynikających z wysiłku fizycznego lub urazów.
 • Wyłącznik różnicowoprądowy pozwala na korzystanie z urządzenia w oborach i stajniach. Możliwość leczenia konia natychmiast przyspiesza proces odzyskiwania, zwykle skraca czas odzyskiwania o połowę.
 • Koński masaż może kompensować, częściowo, ze względu na brak aktywności fizycznej i skurcz mięśni u koni, które z powodu urazu, choroby lub wieku są zmuszeni pozostać nieaktywne.
 • Ergonomiczne uchwyty umieszczone pod kątem 90 stopni robią koński masażer łatwym w obsłudze i schodzeniu z jednej grupy mięśniowej do drugiej.
 • Łatwy do czyszczenia, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką.
 • Wielkiej mocy, chłodzony wentylatorem, wysoki moment obrotowy silnika DC zapewnia długotrwałą bezawaryjną pracę.
 • Wykonany jest ręcznie w Kanadzie, zapewniając najwyższą jakość produktu.

Specyfikacje

  • Rozmiar: 8″W x 10″L x 7.5″H (20 cm x 25cm x 19 cm).
  • Waga: 7 funtów (3.2 kg)
  • Elektrycznie zatwierdzony UL, CSA, CE
  • 2 lata gwarancji

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak uzyskać najlepszy efekt masażu oraz kiedy nie należy używać masażera

Products

Home / Professional Use

Self-Massage

Weight

Adjustable Speed

Muscle Penetration

Attachments

Pulses per Second

Cord Length

Warranty

Verve

Home & Professional

✔

2 lbs

✔

5 mm

3 Sets

20-40

12 ft

2 Years

Sport

Home

✔

3 lbs

✔

5 mm

2 Sets

20-40

12 ft

2 Years

Mini Pro

Home & Professional

✔

3 lbs

✔

6 mm

Fixed

20/30/40

12 ft

2 Years

Versa Pro

Home

✔

13 lbs

✔

6 mm

Fixed

20-40

12 ft

2 Years

Maxi Pro

Professional

✖

7 lbs

✔

7 mm

Fixed

20-40

12 ft

2 Years

Equine Pro

Professional

✖

7 lbs

✔

8 mm

Fixed

20-40

12 ft

2 Years

Accessories for the Equine Pro

Carrying Case

Wall Mount

Foot Cushion