nasza akcesoria (accessories)

Thumper Lithium8 cordless battery powered professional percussive massager spare battery replacement

Lithium8

Zapasowy akumulator

Zapasowy akumulator zgodny z masażerami Thumper Lithium.

Chiropractic Massager - Thumper Maxi Pro

Maxi Pro & Equine Pro

Poduszka do Stóp

Poduszka do stóp jest specjalnie zaprojektowana do użytku z Pro Thumper® Maxi. Umieść Maxi na poduszce stopy, dzięki czemu możesz masować stopy lub inne grupy mięśni podczas uprawiania masażu samodzielnie. Możesz również użyć ten dodatek do przechowywania Pro Maxi w swoim domu lub biurze.

Mini Case

Mini Pro & Thumper Sport

Pokrowiec

Jest to trwały i atrakcyjny pokrowiec, zrobiony z poliestru dla Thumper Mini Pro 2 i / lub Thumper Sport. Chodzi o łącznej rączce i paskiem na ramię. Pokrowiec jest nakreślony w stylu gumy krawędzi panelu i wewnętrznej wyściółki z ciężkim czarnym suwakiem. Jest to idealne miejsce dla podróżujących profesjonalistów, sportowców, jeźdźców konnych, a także do przechowywania masażera, gdy nie jest w użyciu.

VersaCaseV2HiRes

Maxi Pro & Equine Pro

Ścienny Uchwyt

Ten uchwyt ścienny może wygodnie zamontować Maxi Pro/Equine Pro w twoim domu lub biurze do wyświetlania lub przechowywania, kiedy nie jest w użyciu.

continuing education course for deep tissue massage thumper massager

Przedłużenie Kursów Kształcenia

dla głębokiego masażu tkanek

Kurs koncentruje się na najlepszych praktykach w zakresie masażu i wprowadzeniu do użycia masażera elektrycznego do masażu ręcznego.

Thumper Lithium8 cordless battery powered professional percussive massager battery charging nest

Lithium8

Zapasowy zestaw ładowarki

Zapasowa ładowarka kompatybilna z akumulatorami Thumper Lithium.

Chiropractic Massager - Thumper Maxi Pro

Maxi Pro & Equine Pro

Pokrowiec

Jest to trwały i atrakcyjny pokrowiec, zrobiony z poliestru dla Thumper Maxi Pro. Pokrowiec jest specjalnie zaprojektowany, aby wygodnie nosić urządzenie Maxi Pro i jest wyposażony w regulowany pasek na ramię. Ponadto, posiada zewnętrzną boczną kieszeń na dokumenty lub inne drobne akcesoria. Pokrowiec jest nakreślony w stylu gumy krawędzi panelu i wewnętrznej wyściółki z ciężkim czarnym suwakiem. Jest to idealne miejsce dla podróżujących profesjonalistów, sportowców, jeźdźców konnych, a także do przechowywania masażera, gdy nie jest w użyciu.

VersaCaseV2HiRes

Versa Pro

Pokrowiec

Jest to trwały i atrakcyjny pokrowiec, zrobiony z poliestru dla Thumper Versa Pro. Pokrowiec jest specjalnie zaprojektowany, aby wygodnie nosić urządzenie Versa Pro i jest wyposażony w regulowany pasek na ramię. Pokrowiec ma wewnętrzną wyściółkę z dwoma ciężkimi czarnymi zaciskami. Jest to idealne miejsce dla podróżujących profesjonalistów, sportowców, jeźdźców konnych, a także do przechowywania masażera, gdy nie jest w użyciu.

Mini Pro & Thumper Sport

Ścienny Uchwyt

Ten uchwyt ścienny może wygodnie zamontować Mini Pro i Sport w twoim domu lub biurze do wyświetlania lub przechowywania, kiedy nie jest w użyciu.