nasza akcesoria (accessories)

Thumper Lithium8 cordless battery powered professional percussive massager spare battery replacement

Zapasowy akumulator

Zapasowy akumulator zgodny z masażerami Thumper Lithium.

 
Thumper Lithium8 cordless battery powered professional percussive massager battery charging nest

Zapasowy zestaw ładowarki

Zapasowa ładowarka kompatybilna z akumulatorami Thumper Lithium.

 
Chiropractic Massager - Thumper Maxi Pro

Maxi Pro/Equine Pro Poduszka do Stóp

Poduszka do stóp jest specjalnie zaprojektowana do użytku z Pro Thumper® Maxi. Umieść Maxi na poduszce stopy, dzięki czemu możesz masować stopy lub inne grupy mięśni podczas uprawiania masażu samodzielnie. Możesz również użyć ten dodatek do przechowywania Pro Maxi w swoim domu lub biurze.

 

Maxi Pro/Equine Pro Pokrowiec

Jest to trwały i atrakcyjny pokrowiec, zrobiony z poliestru dla Thumper Maxi Pro. Pokrowiec jest specjalnie zaprojektowany, aby wygodnie nosić urządzenie Maxi Pro i jest wyposażony w regulowany pasek na ramię. Ponadto, posiada zewnętrzną boczną kieszeń na dokumenty lub inne drobne akcesoria. Pokrowiec jest nakreślony w stylu gumy krawędzi panelu i wewnętrznej wyściółki z ciężkim czarnym suwakiem. Jest to idealne miejsce dla podróżujących profesjonalistów, sportowców, jeźdźców konnych, a także do przechowywania masażera, gdy nie jest w użyciu.

 
Mini Case

Mini Pro/Thumper Sport Pokrowiec

Jest to trwały i atrakcyjny pokrowiec, zrobiony z poliestru dla Thumper Mini Pro lub Thumper Sport. Chodzi o łącznej rączce i paskiem na ramię. Pokrowiec jest nakreślony w stylu gumy krawędzi panelu i wewnętrznej wyściółki z ciężkim czarnym suwakiem. Jest to idealne miejsce dla podróżujących profesjonalistów, sportowców, jeźdźców konnych, a także do przechowywania masażera, gdy nie jest w użyciu.

 
VersaCaseV2HiRes

Versa Pro Pokrowiec

Jest to trwały i atrakcyjny pokrowiec, zrobiony z poliestru dla Thumper Versa Pro. Pokrowiec jest specjalnie zaprojektowany, aby wygodnie nosić urządzenie Versa Pro i jest wyposażony w regulowany pasek na ramię. Pokrowiec ma wewnętrzną wyściółkę z dwoma ciężkimi czarnymi zaciskami. Jest to idealne miejsce dla podróżujących profesjonalistów, sportowców, jeźdźców konnych, a także do przechowywania masażera, gdy nie jest w użyciu.

 

Mini Pro Ścienny Uchwyt

Ten uchwyt ścienny może wygodnie zamontować Mini Pro w twoim domu lub biurze do wyświetlania lub przechowywania, kiedy nie jest w użyciu.

 

Thumper Sport Ścienny Uchwyt

Ten uchwyt ścienny może wygodnie zamontować Thumper Sport w twoim domu lub biurze do wyświetlania lub przechowywania, kiedy nie jest w użyciu.

 
VersaCaseV2HiRes

Maxi Pro/Equine Pro Ścienny Uchwyt

Ten uchwyt ścienny może wygodnie zamontować Maxi Pro/Equine Pro w twoim domu lub biurze do wyświetlania lub przechowywania, kiedy nie jest w użyciu.