Bezprzewodowy Masażer lithium8

Masażer Lithium8 jest pierwszym masażerem serii Thumper zasilanym przez baterię oraz jedynym w swoim rodzaju masażerem opukowym. Jest on idealny dla osób zaineresowanych stosowaniem masażera elektrycznego bez konieczności podłączania go przewodem do stałego źródła prądu. Ten masażer można zabrać ze sobą wszędzie, jak np. na siłownię lub na boisko do gry w piłkę nożną.

Zarówno masażyści sportowi, jak i fizjoterapeuci drużyn sportowych uwielbiają masażer Lithium8, ponieważ jest on tak samo mocny i skuteczny, jak modele z wtyczką, a jednocześnie zapewnia on swobodę i mobilność urządzenia zasilanego bateryjnie.

Dzięki swojemu unikalnemu systemowi montażu z podwójnym napędem, duża powierzchnia masująca urządzenia umożliwia wykonanie głębokiego masażu tkanek całego ciała w ciągu 5 do 8 minut. Istnieje możliwość ustawienia idealnej częstotliwość terapii masażu poprzez wybór jednej z pośród pięciu elektronicznie sterowanych prędkości w zakresie od 18 do 35 impulsów na sekundę.

Unikalna, wyważona konstrukcja masażera oraz jego waga – 7,5 funta, eliminuje potrzebę wywierania nacisku, jak również zmniejsza efekt sprzężenia zwrotnego oddziałującego na rękę, dzięki czemu urządzenie jest łatwe w obsłudze.

Bateria wystarcza na 60 minut pracy. Jest to na tyle długo, aby cała drużyna piłkarska mogła poddać się masażowi stosując to urządzenie. Łatwa do wymiany bateria pozwala na ciągłe użytkowanie. Akumulator ma uchwyt szybkomocujący i ładuje się go w osobnym gnieździe ładującym.

 

Cechy/Zalety

 • Opatentowane działanie opukowe masażera Thumper sprawia, iż energia uderzenia wysyłana jest prostopadle do tkanki, przenika przez wszystkie warstwy powięzi łagodząc napięcie mięśniowe i zmęczenie.
 • Anatomicznie zaprojektowane głowice masujące nie wymagają żadnych dodatkowych załączników. Jedno urządzenie wystarcza do całościowego leczenia wszystkich grup mięśni.
 • Urządzenie działa inteligentnie dzięki swojemu dużemu obszarowi masującemu, tak by w ciągu 5-8 minut można było ukończyć masaż od stóp do głów. Oszczędza to zarówno pracę rąk, jak też uzdrawia całe ciało.
 • Ergonomicznie zaprojektowane kulki masujące nie wymagają żadnych dodatkowych załączników. Jedno urządzenie do całego ciała.
 • Zmienna regulacja prędkości od 18 do 35 impulsów na sekundę.
 • Łatwy do czyszczenia, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką.
 • Wytrzymały silnik prądu stałego o wysokim momencie obrotowym zapewnia długą i niezawodną obsługę.
 • Wykonany jest ręcznie w Kanadzie, zapewniając najwyższą jakość produktu.

Specyfikacje

 • Rozmiar: 10.6″ W x 10.2″ L x 7.9″ H (27 cm x 26 cm x 20 cm)
 • Waga: 7,9 funtów (3,5 kg)
 • Urządzenie zostało dopuszczone do obrotu zgodnie z procedurami urzędu FDA ( Food and Drug Admnistration) z Klasą 1.
 • Elektrycznie zatwierdzony UL, CSA, CE
 • 2 lata gwarancji

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak uzyskać najlepszy efekt masażu oraz kiedy nie należy używać masażera

Products

Home / Professional Use

Self-Massage

Weight

Adjustable Speed

Muscle Penetration

Attachments

Pulses per Second

Cord Length

Warranty

Verve

Home & Professional

✔

2 lbs

✔

5 mm

3 Sets

20-40

12 ft

2 Years

Sport

Home

✔

3 lbs

✔

5 mm

2 Sets

20-40

12 ft

2 Years

Mini Pro

Home & Professional

✔

3 lbs

✔

6 mm

Fixed

20/30/40

12 ft

2 Years

Versa Pro

Home

✔

13 lbs

✔

6 mm

Fixed

20-40

12 ft

2 Years

Maxi Pro

Professional

✖

7 lbs

✔

7 mm

Fixed

20-40

12 ft

2 Years

Equine Pro

Professional

✖

7 lbs

✔

8 mm

Fixed

20-40

12 ft

2 Years

Accessories for the Lithium8

Spare Battery

Spare Charging Nest

Carrying Case