nasze masażery

The powerful Lithium2 dual-head battery powered percussive massager delivers an effortless full body massage in minutes!

Thumper Lithium2

Bezprzewodowy przenośny profesjonalny masażer

Czy zastanawiałeś się nad masażem tkanek głębokich ciała w czasie, gdy jesteś w podróży. Masażer Lithium2 jest właśnie odpowiedzią na taką potrzebę. Posiadający dużą moc, dwugłowicowy masażer opukowy zasilany baterią zapewnia bezproblemowy masaż całego ciała w ciągu kilku minut! Zabierz go ze sobą wszędzie; do gabinetów zabiegowych, na zajęcia jogi lub do namiotu masażu po zakończonym biegu maratońskim. Używaj go w domu, siedząc przy biurku bądź na sofie lub w sypialni przed położeniem się do snu. Możesz mieć go przy sobie w samochodzie podczas długich podróży i używać do masowania pleców i ramiona w czasie postojów w wyznaczonych na trasie miejscach dla podróżujących. Wygodność Lithium2 sprawia, że masażer ten jest świetnym dodatkiem w utrzymaniu zdrowego i aktywnego stylu życia!

Więcej informacji

Thumper Lithium8 cordless battery powered professional percussive massager

Thumper Lithium8

Bezprzewodowy profesjonalny masażer

Masażer Lithium8 jest pierwszym masażerem serii Thumper zasilanym przez baterię oraz jedynym w swoim rodzaju masażerem opukowym. Jest on idealny dla osób zaineresowanych stosowaniem masażera elektrycznego bez konieczności podłączania go przewodem do stałego źródła prądu. Ten masażer można zabrać ze sobą wszędzie, jak np. na siłownię lub na boisko do gry w piłkę nożną.

Więcej informacji

Chiropractic Massager - Thumper Maxi Pro

Thumper Maxi Pro

Profesjonalny Masażer

Najlepszy wybór wśród wymagających osób na całym świecie od ponad 30 lat! Thumper Maxi Pro jest prawdziwym perkusyjnym masażerem. Maxi Pro z ośmioma kulami masującymi, zmiennej mocy, ważący 7 funtów z łatwością wykonuje masaż całego ciała w ciągu 5-8 minut, praktycznie bez wysiłku.

Więcej informacji

No need for oils or lotions. Thumper works through clothing, providing flexibility for use in all clinical, professional and home environments.

Thumper Mini Pro

Profesjonalny Przenośny Masażer

Nowe, świeże spojrzenie na produkt i eleganckie nowe opakowania roku 2016! Setki tysięcy użytkowników zaufało tej samej jakości i wydajności. Mini Pro to sportowy, wielkiej mocy, osobistej, przenośnej wielkości Masażer. Z dwoma kulami masującymi i zaledwie 3 funty wagi, Thumper Mini Pro dostarcza najsilniejszy perkusyjny masaż dostępny w modelu samodzielnego stosowania. Trzy sterowane elektronicznie ustawienia mocy pozwalają użytkownikowi regulować intensywność masażu.

Więcej informacji

Sport Top View

Thumper Sport

Personalny Masażer

Thumper Sport jest niedrogim, przenośnym, łatwym w obsłudze masażerem, specjalnie zaprojektowanym do użytku domowego. Został on zaprojektowany dla ludzi aktywnych, którzy potrzebują relaksujący masaż po ćwiczeniach. Masażer posiada ergonomiczny kształt, przeznaczony do samodzielnego stosowania w zestawie z dwoma kulami masującymi, aby dostosować masaż do indywidualnych potrzeb użytkownika. Ważący zaledwie 3 funty jest idealny do stosowania w biurze, na siłowni, w domu oraz wszędzie, gdzie można go podłączyć do gniazdka.

Więcej informacji

Versa

Thumper Versa Pro

Masażu dolnej części ciała

Versa Pro jest kompletnym masażerem specjalnie zaprojektowanym do masażu dolnej części ciała. Użyj go do nóg, podudzi, ud lub umieści go w pozycji pionowej i użyj do dolnej części pleców. Jeśli dużo czasu spędzasz na nogach i czujesz się zmęczony pod koniec dnia, to jest odpowiedni masażer dla Ciebie.

Więcej informacji

Thumper Verve

Thumper Verve

Jedno-kulkowy masażer

Masażer Verve [Polish – Werwa] to najnowszy dodatek do serii masażerów Thumper®, jest to urządzenie, które pomoże ci w utrzymaniu aktywności. Ten jedno-kulkowy masażer jest idealny do używania w domu. Pozwala na precyzyjną aplikację w specyficznych miejscach, do których możesz dotrzeć sterując tylko pojedynczą głowicą. Nie daj się zwieść jego małym rozmiarom. To wysokiej jakości, a jednocześnie niedrogie urządzenie robi duże wrażenie.

Więcej informacji

Thumper Equine Pro electric massager for horses

Thumper Equine Pro

Koński Masażer

Equine Pro jest najchętniej wybierany dla najbardziej znanych na świecie drużyn końskich. Jest on stosowany na całym świecie podczas ujeżdżenia, pokazów i wyścigów konnych. Dodatkowa perkusyjna most jest idealna dla intensywnego masażu. Ten masażer oferuje urządzenie zabezpieczające doziemienie, więc może być używany na zewnątrz.

Więcej informacji