Bezprzewodowy Masażer lithium2

Czy zastanawiałeś się nad masażem tkanek głębokich ciała w czasie, gdy jesteś w podróży. Masażer Lithium2 jest właśnie odpowiedzią na taką potrzebę. Posiadający dużą moc, dwugłowicowy masażer opukowy zasilany baterią zapewnia bezproblemowy masaż całego ciała w ciągu kilku minut! Zabierz go ze sobą wszędzie; do gabinetów zabiegowych, na zajęcia jogi lub do namiotu masażu po zakończonym biegu maratońskim. Używaj go w domu, siedząc przy biurku bądź na sofie lub w sypialni przed położeniem się do snu. Możesz mieć go przy sobie w samochodzie podczas długich podróży i używać do masowania pleców i ramiona w czasie postojów w wyznaczonych na trasie miejscach dla podróżujących. Wygodność Lithium2 sprawia, że masażer ten jest świetnym dodatkiem w utrzymaniu zdrowego i aktywnego stylu życia!

Masażer Lithium2 łączy w sobie skuteczność i niezawodność modelu Thumper Mini Pro z nową technologię baterii litowych firmy Thumper. Otrzymujesz moc i siłę konwencjonalnego modelu urządzenia podłączanego do sieci eklektycznej, połączoną ze swobodą i mobilnością masażera zasilanego bateryjnie.

Dzięki długiemu, ergonomicznemu uchwytowi możesz dotrzeć do każdego mięśnia na swoim ciele. Poczuj jak rozluźniają się Twoje mięśnie pod wpływem trybu opukowego pracy masażera Lithium2. Zregeneruj swe mięśnie w zaledwie kilka minut w sam raz przed kolejną wizytą na korcie tenisowym lub boisku piłkarskim.

Masażer Lithium2 waży 3,5 funta i zapewnia już wystarczająco mocny masaż tylko poprzez swój własny ciężar. Dzięki temu masażerowi nie ma potrzeby wywierania nacisku na ciało, ani wbijania się w mięsień. Wybierz idealną częstotliwość uderzeń masujących ciało spośród pięciu elektronicznie sterowanych prędkości w zakresie od 18 do 40 impulsów na sekundę. Wyważenie urządzenia zapewnia łatwą obsługę i sprawia, że odczucie reakcji zwrotnej pracy masażera w dłoni jest minimalne.

Dzięki akumulatorowi zapewniającemu 90 minut działania, możesz wykonać kilka sesji masażu na jednym ładowaniu. Akumulator posiada mechanizm szybkozwalniający i ładuje się go na osobnym gnieździe ładującym. Jeśli jesteś w podróży, rozważ zakup zapasowej baterii, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z produktu w sposób ciągły.

Cechy/Zalety

 • Opatentowane działanie opukowe masażera Thumper sprawia, iż energia uderzenia wysyłana jest prostopadle do tkanki, przenika przez wszystkie warstwy powięzi łagodząc napięcie mięśniowe i zmęczenie.
 • Anatomicznie zaprojektowane głowice masujące nie wymagają żadnych dodatkowych załączników. Jedno urządzenie wystarcza do całościowego leczenia wszystkich grup mięśni.
 • Urządzenie działa inteligentnie dzięki swojemu dużemu obszarowi masującemu, tak by w ciągu 5-8 minut można było ukończyć masaż od stóp do głów. Oszczędza to zarówno pracę rąk, jak też uzdrawia całe ciało.
 • Ergonomiczny uchwyt dociera do wszystkich mięśni ciała.
 • 5 ustawień trybu prędkości od 18 do 40 impulsów na sekundę.
 • Łatwy do czyszczenia, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką.
 • Wytrzymały silnik prądu stałego o wysokim momencie obrotowym zapewnia długą i niezawodną obsługę.
 • Wykonany jest ręcznie w Kanadzie, zapewniając najwyższą jakość produktu.

Specyfikacje

 • Rozmiar: 6.7″ W x 16.5″ L x 5.5″ H (17 cm x 42 cm x 14 cm)
 • Waga: 3.5 funtów (1.6 kg)
 • Urządzenie zostało dopuszczone do obrotu zgodnie z procedurami urzędu FDA ( Food and Drug Admnistration) z Klasą 1.
 • Elektrycznie zatwierdzony UL, CSA, CE
 • 2 lata gwarancji

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak uzyskać najlepszy efekt masażu oraz kiedy nie należy używać masażera

Products

Home / Professional Use

Self-Massage

Weight

Adjustable Speed

Muscle Penetration

Attachments

Pulses per Second

Cord Length

Warranty

Verve

Home & Professional

✔

2 lbs

✔

5 mm

3 Sets

20-40

12 ft

2 Years

Sport

Home

✔

3 lbs

✔

5 mm

2 Sets

20-40

12 ft

2 Years

Mini Pro

Home & Professional

✔

3 lbs

✔

6 mm

Fixed

20/30/40

12 ft

2 Years

Versa Pro

Home

✔

13 lbs

✔

6 mm

Fixed

20-40

12 ft

2 Years

Maxi Pro

Professional

✖

7 lbs

✔

7 mm

Fixed

20-40

12 ft

2 Years

Equine Pro

Professional

✖

7 lbs

✔

8 mm

Fixed

20-40

12 ft

2 Years

Accessories for the Lithium8

Spare Battery

Spare Charging Nest

Carrying Case