Bezprzewodowy Masażer lithium2

Czy zastanawiałeś się nad masażem tkanek głębokich ciała w czasie, gdy jesteś w podróży. Masażer Lithium2 jest właśnie odpowiedzią na taką potrzebę. Posiadający dużą moc, dwugłowicowy masażer opukowy zasilany baterią zapewnia bezproblemowy masaż całego ciała w ciągu kilku minut! Zabierz go ze sobą wszędzie; do gabinetów zabiegowych, na zajęcia jogi lub do namiotu masażu po zakończonym biegu maratońskim. Używaj go w domu, siedząc przy biurku bądź na sofie lub w sypialni przed położeniem się do snu. Możesz mieć go przy sobie w samochodzie podczas długich podróży i używać do masowania pleców i ramiona w czasie postojów w wyznaczonych na trasie miejscach dla podróżujących. Wygodność Lithium2 sprawia, że masażer ten jest świetnym dodatkiem w utrzymaniu zdrowego i aktywnego stylu życia! Masażer Lithium2 łączy w sobie skuteczność i niezawodność modelu Thumper Mini Pro z nową technologię baterii litowych firmy Thumper. Otrzymujesz moc i siłę konwencjonalnego modelu urządzenia podłączanego do sieci eklektycznej, połączoną ze swobodą i mobilnością masażera zasilanego bateryjnie.
https://youtu.be/hcw_8G1nuLE
Dzięki długiemu, ergonomicznemu uchwytowi możesz dotrzeć do każdego mięśnia na swoim ciele. Poczuj jak rozluźniają się Twoje mięśnie pod wpływem trybu opukowego pracy masażera Lithium2. Zregeneruj swe mięśnie w zaledwie kilka minut w sam raz przed kolejną wizytą na korcie tenisowym lub boisku piłkarskim. Masażer Lithium2 waży 3,5 funta i zapewnia już wystarczająco mocny masaż tylko poprzez swój własny ciężar. Dzięki temu masażerowi nie ma potrzeby wywierania nacisku na ciało, ani wbijania się w mięsień. Wybierz idealną częstotliwość uderzeń masujących ciało spośród pięciu elektronicznie sterowanych prędkości w zakresie od 18 do 40 impulsów na sekundę. Wyważenie urządzenia zapewnia łatwą obsługę i sprawia, że odczucie reakcji zwrotnej pracy masażera w dłoni jest minimalne. Dzięki akumulatorowi zapewniającemu 90 minut działania, możesz wykonać kilka sesji masażu na jednym ładowaniu. Akumulator posiada mechanizm szybkozwalniający i ładuje się go na osobnym gnieździe ładującym. Jeśli jesteś w podróży, rozważ zakup zapasowej baterii, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z produktu w sposób ciągły.
[supsystic-slider id=9 position="center"]

Cechy/Zalety

 • Opatentowane działanie opukowe masażera Thumper sprawia, iż energia uderzenia wysyłana jest prostopadle do tkanki, przenika przez wszystkie warstwy powięzi łagodząc napięcie mięśniowe i zmęczenie.
 • Anatomicznie zaprojektowane głowice masujące nie wymagają żadnych dodatkowych załączników. Jedno urządzenie wystarcza do całościowego leczenia wszystkich grup mięśni.
 • Urządzenie działa inteligentnie dzięki swojemu dużemu obszarowi masującemu, tak by w ciągu 5-8 minut można było ukończyć masaż od stóp do głów. Oszczędza to zarówno pracę rąk, jak też uzdrawia całe ciało.
 • Ergonomiczny uchwyt dociera do wszystkich mięśni ciała.
 • 5 ustawień trybu prędkości od 18 do 40 impulsów na sekundę.
 • Łatwy do czyszczenia, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką.
 • Wytrzymały silnik prądu stałego o wysokim momencie obrotowym zapewnia długą i niezawodną obsługę.
 • Wykonany jest ręcznie w Kanadzie, zapewniając najwyższą jakość produktu.
[supsystic-slider id=10 position="center"]

Specyfikacje

 • Rozmiar: 6.7″ W x 16.5″ L x 5.5″ H (17 cm x 42 cm x 14 cm)
 • Waga: 3.5 funtów (1.6 kg)
 • Urządzenie zostało dopuszczone do obrotu zgodnie z procedurami urzędu FDA ( Food and Drug Admnistration) z Klasą 1.
 • Elektrycznie zatwierdzony UL, CSA, CE
 • 2 lata gwarancji

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak uzyskać najlepszy efekt masażu oraz kiedy nie należy używać masażera

[wonderplugin_cond deviceexclude="Mobile"] [supsystic-price-table id=8] [/wonderplugin_cond]
[supsystic-price-table id=15]