thumper verve masażer (Thumper Verve)

Werwa: rzeczownik /’ver va/; wigor, zapał, entuzjazm, rześkość, energia, witalność

 

Masażer Verve [Polish - Werwa] to najnowszy dodatek do serii masażerów Thumper®, jest to urządzenie, które pomoże ci w utrzymaniu aktywności. Ten jedno-kulkowy masażer jest idealny do używania w domu. Pozwala na precyzyjną aplikację w specyficznych miejscach, do których możesz dotrzeć sterując tylko pojedynczą głowicą. Nie daj się zwieść jego małym rozmiarom. To wysokiej jakości, a jednocześnie niedrogie urządzenie robi duże wrażenie.

 

Thumper® Verve jest łatwy w użyciu, po prostu trzymaj go w dłoni w sposób, w jaki byś trzymał myszkę od komputera, następnie załóż elastyczną opaskę na grzbiet dłoni i już jesteś gotowy, aby uwolnić moc urządzenia. Z odrobiną praktyki stosowanie urządzenia i jego skuteczność staną się intuicyjne - masażer staje się przedłużeniem twojej ręki./p>

[supsystic-slider id=5 position="center"]

Gdy chcesz osiągnąć maksymalny efektu masażu oraz zminimalizować reakcję oddziaływania na twoją dłoń i nadgarstek, przesuwaj lub przeciągaj masażer Thumper® Verve wzdłuż mięśni, które masujesz. Postępuj w ten sposób używając dłoni. Pozwól, aby opukowe działanie głowicy masującej wykonało swoją pracę. Używając palców przeciągaj urządzenie w kierunku, w którym chcesz je przesunąć. Kiedy chcesz zastosować mocniejszy nacisk na konkretne miejsce, przenieś lub „przechyl" ciężar ręki do przodu z dłoni na palce. To przesunięcie nacisku zwiększy siłę masażu w tym szczególnym punkcie ciała.

 

Cechy/Zalety

  • Ważący zaledwie 2 funty i ergonomicznie dopasowany do kształtu dłoni masażer Thumper® Verve umożliwia dotarcie do nawet najmniejszych mięśni w najciaśniejszych miejscach, zapewniając skoncentrowany, pojedynczy masaż punktowy.
  • Zmienna regulacja prędkości od 20 do 40 impulsów na sekundę w zależności od osobistych preferencji.
  • 3 wymienne głowice masujące dają możliwość na osobiste dostosowanie doznań masażu i na otrzymanie najlepszych efektów.
  • Łatwy do czyszczenia, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką.
  • Produkowany manualnie w Kanadzie, gwarantowana najwyższa jakości produktu.
https://youtu.be/r6xq7Oc7sFI

Specyfikacje

  • Rozmiar: 3.5″W x 7.5″L x 3.5″H (9cm x 19cm x 9cm)
  • Waga: 2 funty (0.9 kg)
  • Elektrycznie zatwierdzony UL, CSA, CE
  • 2 lata gwarancji

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak uzyskać najlepszy efekt masażu oraz kiedy nie należy używać masażera

[wonderplugin_cond deviceexclude="Mobile"] [supsystic-price-table id=8][/wonderplugin_cond]